Наші випускники

   04.06.2014 в День народження клубу "Маленька школа великого бізнесу" відбулася наша остання зустріч з  членами  ШКП 2013-2014 н.р. Ми не тільки гарно провели час, а й поділилися враженнями та думками - що для нас клуб?
Думки в голос.

   Красиленко Дмитро Володимирович - студент Вінницького національного аграрного університету. Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва.
За свої 17 років я мав змогу брати участь у різних конкурсах, фестивалях та концертах. Був задіяний у багатьох гуртках, але найбільшу згадку про школу залишила для мене "МШВБ". Дійсно, цей клуб змусив мене подивитись на світ трішки іншими очима - очима підприємця. Завдяки Оксані Олексіївні та Ларисі Анатоліївні, ми відвідували різні підприємства та державні установи, разом із цим отримали неоціненний життєвий досвід, який став нашим першим кроком у доросле життя. 
    Від усього серця я дякую нашим педагогам за їхню титанічну працю. Саме завдяки цим вчителям, наш клуб досягнув таких високих результатів. Всі учасники клубу є індивідуальностями, які несуть у собі багато чого повчального і цікавого, в кожного члена клубу є чого навчитись, що я активно і робив.
   Я безмежно вдячний долі за те, що мав змогу бути членом клубу. Хотів би побажати нашим координаторам міцного як алмаз здоров'я, побільше приємних емоцій, творчого натхнення та професійних досягнень. Нехай щастя, радість та вдача - будуть їхніми життєвими супутниками, і ніколи не покидають їх. Бажаю щоб на їх життєвому шляху  зустрічалися лише хороші, добрі та щирі люди. І саме головне - простого людського щастя, тому що таких людей на світі є небагато. Ви дійсно майстри своєї справи які  знайшли ключі від дитячих сердець. Завжди залишайтесь такими добрими, приємними, милими, якими ви зараз є.
                З глибокою повагою і сердечною вдячністю
         Красиленко Дмитро 04.06.2014
Манченко Максим Олександрович (перший президент ШКП) - студент Одеської національної академії харчових технологій .Факультет технологічного обладнання пакування і технічного дизайну.  
   Йдучи в 11 клас, я гадав, що буду  цілий рік вчити уроки і нудно проводити час. Але все різко змінилось коли я став учасником ШКП, а згодом, і першим президентом. Мені дуже подобались заняття, тренінги, екскурсії, подорожі. В нашому клубі ти ніколи не будеш чужим, тобі не буде сумно. Даний клуб - одне з найкращих місць де легко спілкуватись, легко черпати знання, знайти підтримку. Тобі завжди тут будуть раді. Моя порада для моїх наступників: 
1) Бути позитивним.
2) Бути активним.
3) ...ініціативним.
4) ...працелюбним.
5) Вміти  користуватись  афоризмами, висловами відомих людей.
6) Будь унікальним.
7) ...єдиним.
8) ...неповторним.  
9) Вмій робити самоаналіз.
     Життя єдине - іншого не буде. Мої дорогі наступники, послідовники - бажаю вам успіху, творчості, удачі, здоров'я і щастя в особистому житті та подальшій кар'єрі.  А нашим найдорожчим координаторам, Оксані Олексіївні та Ларисі Анатоліївні, хочу висловити особисту подяку за все те, що я прожив разом з ними, за їхній вклад у наш клуб і особисто в мій мозок, який завжди сприймав всі ті невичерпні знання які ви нам давали. Ви з чарівною легкістю (як нам здавалось) займалися з нами і наділяли нас знаннями. Величезне вам дякую, дійсно, від щирого серця. 
З повагою й любов'ю ваш покірний і неповторний Макс Манченко
Далійчук Лілія Василівна - студентка Варшавського університету ім. Марії Склодовської-Кюрі , факультет туризм і готельний бізнес.
   Дуже багато слів хочеться сказати Вам особисто, Оксано Олексіївно, та нашим ШКПістам. Якщо чесно, мені дуже жаль, що я не була з вами з самого початку. Я в цьому колективі лише пів року, але і за цей короткий час я дійсно навчилась працювати в команді, отримала масу неймовірних вражень. Я не пам'ятаю за всі 11 років навчання таку вчительку, яка була з нами майже на рівні. Яка ось так, як зараз, робила для нас свято, і не чекала нічого в замін. Ви надзвичайно відкрита і чуйна людина. Дякую Ларисі Анатоліївні і всім учасникам клубу за співпрацю і новий, незвичайний досвід. На майбутнє, я бажаю новачкам бути якомога активнішими, бо шкільні роки пролетять непомітно і ви будете жалкувати, що не залишилось вражень. А Вам, Оксано Олексіївно, бажаю багато сил, наснаги і терпіння.
   Дякую всім:) Нехай щастить! 

Степанець Тетяна - Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова. Стоматологічний факультет.
   Протягом всього  11 класу я відвідувала клуб "МШВБ". Спочатку, я й не думала, що там буде цікаво. За моїми припущеннями, це мав бути додатковий курс з економіки. Думала, що там ми будемо вчити параграфи з підручників, але насправді, це виявився один з найцікавіших моментів навчання в школі. Я гарно та корисно проводила свій вільний час. Наші веселі та корисні заняття, підготовки до різних заходів, запам'ятаються назавжди. Я ніколи не думала що в школі можна заробляти гроші. А потім вкладаючи їх, отримувати щось ще більше. Позитивні емоції від занять нашого клубу, стали для мене дуже дорогими.
   Звичайно, цього всього не було б без Вас, Оксано Олексіївно. Тільки під вашим керівництвом наші  заняття стали незабутніми. 
   Я дуже сумуватиму за всіма,  для мене ви всі стали дуже близькими :)

Князєв Артем - студент Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. Факультет  "Реклама і зв'язки з громадськістю".
  Я буду дуже сумувати за цим клубом. Як же добре, що я вирішив ходити на заняття. Кожне заняття дарувало мені радість та покращувало стосунки з людьми, які були поряд. Оксана Олексіївна та Лариса Анатоліївна - це головні герої з книжки про найкращих педагогів. Кожне заняття мені давало нескінченний заряд позитиву та знань. Саме в цьому клубі, я міг себе показати з найкращої сторони і, саме тут, я відкривався як особистість. Майбутніх учасників клубу я прошу любити та поважати Оксану Олексіївну та Ларису Анатоліївну (я їх люблю. А взагалі,  майбутнім  учасникам клубу пропоную поговоряти зі мною особисто, і я їм розповім про всю чудовість "МШВБ").
  З любов'ю Артем. :))
   Горовий Артур - студент Вінницького національного аграрного університету (Факультет - Фінанси та кредит).
    Я отримав новий досвід, дуже цінний для мене. Навчився працювати в команді, співпрацювати з іншими людьми, приймати рішення в команді. Мені сподобалось бути в "МШВБ", там кожен міг висловити свою думку, яка ніколи не залишалась без уваги.  На різноманітних зустрічах, я спілкувався з цікавими людьми. Хотів би, щоб цей клуб не зупинявся на досягнутому. Я шкодую, що більше не буду ходити після школи до нього. ШКП має великий потенціал, тому клубу - бути!
    Наш клуб був дуже активний - і це мені подобалось, адже завдяки активності, ми набували  більше досвіду. Згадую, як ми були на екскурсіях  - ми отримували інформацію від людей професіоналів, бачили і чули  все те, що нас цікавило. 
   Найбільше я вдячний Оксані Олексіївні, за те, що організовувала та терпіла нас. Я знаю, що ви на цьому не зупинитесь. Всього вам найкращого. З Днем народження Маленька школа... !!!
Я ще навідаюсь:)
     
   Крижановський Вадим - студент  Подільського державного аграрно-технічного університету. Біотехнологічний факультет. (м. Кам'янець-Подільський). 
   "МШВБ" дала мені багато нових друзів та солідний багаж знань, пов'язаний з підприємництвом та роботою в колективі. 11 клас - це, мабуть, найкращий шкільний рік. Завдяки ШКП, я дізнався багато нового, отримав масу задоволення, емоцій та відкриттів для себе. І саме тому, я з гордістю можу сказати, що я був членом саме цього шкільного клубу!!!

Ось таким виявились побажання та думки наших випускників, тепер вже студентів ВНЗ.
    В свою чергу, ми хочемо побажати вам  безперервності ідей, дискретності нездійсненних витівок,  уникнути миттєвих катаклізмів і дискурсивних, не аморфних думок, позитиву та реалізації поставлених цілей :) З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами. 
З любов'ю координатори ШКП
P.S.: Магдич Владислав - став студентом Національного технічного університету України "Київський Політехнічний Інститут". Теплоенергетичний факультет. 
Дросов Андрій - студент Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана(КНЕУ) - самоврядний (автономний) дослідницький ВНЗ. Юридичний факультет. 
Писанецька Лідія - студентка Київського національного університету ім.Т. Шевченка. Факультет - Міжнародна економіка. 
Ви наша надія та гордість - успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар