вівторок, 23 липня 2013 р.

Інструкція по використанню кольорів :)

Ви вже знаєте, що колір впливає на наш психологічний стан і настрій. Кожного дня вибираючи з свого гардеробу що б одягнути, варто замислитись над вибором не лише фасону одягу, а й кольору. Він має не лише личити вам, а й відповідати тому, чим ви збираєтесь займатись. Отже , як впливає колір на людей, з якими нам потрібно контактувати:
Білий  піднімає тонус в похмурий день, він допомагає подолати скованість. Налаштовує інших на спілкування з вами і спонукає вас вислухати своїх співрозмовників.


Червоний - і це знаємо ми усі - являється символом чутливості та символізує, що ви готові до відносин з протилежною статтю. Якщо людина роздратована або щойно пережила потрясіння, намагайтеся уникати червоний. Але якщо вам потрібний новий імпульс в житті, заохочення - зверніться за допомогою до цього кольору. Цей колір дозволяє виглядати і почувати себе енергійно. Оскільки, він символізує активність і обновлення,то підкреслить вашу індивідуальність і зробить загальне враження від зустрічі з вами більш яскравим.
Рожевий, рум'яно-рожевий допоможе вам в горі і турботах. Цей колір викликає почуття комфорту та допомагає в критичних ситуаціях - спробуйте скористатися цим кольором у випадку якої-небудь невдачі. Він заспокоює і спонукає інших брати з вас приклад.
Біль тяжке потрясіння, приниження почуття особистої гідності допомагає пережити
помаранчевий колір. Якщо ви не сприймаєте помаранчевий колір, це каже про те. Що ви боїтесь рухатися по життю вперед, маючи в минулому невдачу, втрату чи горе. Саме помаранчевий здатний допомогти зняти ці блоки. Він надає вам впевненості, сприяє рішенню неоднозначних проблем, вимагає від вас активних дій, збільшує удачу в справах.
Коричневий, являючись кольором землі, може надати тихе сховище та підтримати в часи тривог та переживань. Допоможе сконцентруватись і стати хорошим виконавцем.
Жовтий очищує, він протидіє заклопоченості, похмурим думкам і дозволяє підвищити самооцінку. Дарує оптимізм і бадьорість. В цьому кольорі вам буде легше спілкуватись і висловлювати свої думки. Він полегшує шлях до мети, добавляє внутрішньої сили, як фізичної, так і психологічної.
Блакитний можна використовувати для пом'якшення грубої поведінки та виховання співчуття, також він допомагає примиритися з дійсністю та лікує емоціональний біль. Якщо ви вирішили схуднути - не використовуйте в одязі цей колір. Він активізує розумову діяльність, налаштовує на дружню бесіду,обмін думками, сприяє заключенню договорів, підтримує грошовий успіх, робить нас легкими на підйом, підкорює пристрасть і емоції розуму.
Зелений допоможе адаптуватися до незнайомих обставин. Він лікує розладжену нервову систему і несе заспокоєння. Загострює логічне мислення і є незамінним при прийнятті важливого рішення.
Синій знищує не тільки мікроби, але й астральні забруднення. Він допомагає стерти з пам'яті болісні спогади та позбутися від різноманітних шкідливих звичок. Концентрує увагу, підсилуює до вас інтерес, як до особистості.
Фіолетовий бажано застосовувати тільки в комбінації з іншими кольорами, його надлишок призводить до депресій. Це колір лідера, його застосування допомагає розвинути в собі якості керівника. Цей колір також не рекомендується використовувати для роботи з дітьми. Внушає повагу іншим, розкриває політ фантазії, допомагає будувати і укріплювати.
Сірий. Заохочує мислення зі здоровим глуздом, але одночасно благотворно впливає на безрозсудливість. Також він заспокоює розшатані нерви. Налаштовує на робочий лад і сприяє любим починанням.
Чорний. Це колір темряви, але парадокс в тому, що в самому серці темряви є світло. Просто мало хто наважується заглянути у темряву так глибоко. Тому чорний допомагає нам заглянути в себе та розкритися. Але не забудьте, що після застосування чорного краще повернутися до усієї різновидності кольорів. Втілює в собі владу і допомагає відстоювати свою думку,але й активізує супротив співбесідників і заважає потрібному ходу переговорів (особливо, ділових). З"єднайте його із зеленим кольором і це нейтралізує властивості чорного.
То ж експериментуйте з кольорами і пам"ятайте, що у вашому житті колір повинен праювати на вас! А не ви на колір:)

Немає коментарів:

Дописати коментар